1-باتوجه به سلیقه و مدل دکوراسیون انتخاب کنید

2-در زمان انتخاب سرویس چوب به ساختار و مساحت اتاق دقت کنید

3-به مواد ومتریال سرویس خواب دقت کنید

4-کیفیت مواد استفاده شده در سرویس چوب

کیفیت مواد اولیه استفاده شده در وسایل اتاق خواب، در ماندگاری آن نقش مهمی دارد. اگر می‌خواهید تا مدت ها خیالتان از خرابی و موریانه زدگی سرویس چوب‌تان راحت باشد انتخاب تخت خواب از جنس چوب نراد، راش و گردو در این امر بسیار مناسب هستند. ورق های ملامینه و mdf در دو نوع هایگلاس و معمولی موجود هستند. هایگلاس روکشی براق است که به دلیل انعکاس نور در خود به کالا جلوه بیشتری می دهد.

5-خرید سرویس خواب چوبی یا فلزی ؟ کدام بهتر است؟

در صورتی که از لحاظ مادی مشکلی ندارید بهتر است به سمت سرویس خواب چوبی بروید. زیرا تختخواب های چوبی ضمن داشتن استحکام کافی از زیبایی خاصی برخوردارند و می‌توان به راحتی آن‌ها را با محیط اتاق خواب ست کرد اگر علاوه بر بحث مادی از لحاظ فضا نیز مشکلی ندارید بهتر است یک سرویس خواب چوبی کامل سفارش دهید.

6-اجزای سرویس خواب چه چیزهایی است؟

سرویس خواب می تواند شامل اجزای زیادی باشد اما به طور کلی اجزای آن عبارت است از تخت خواب، پاتختی، کمد و دراور. اما کلا در مورد تختهای چوبی جنس بکار رفته بسیار اهمیت دارد. دقت کنید که در ساخت آن از لترون یا ام دی اف های ارزان قیمت استفاده نشده باشد. سرویس خواب ‌های چوبی در انواع رنگ‌های روشن و تیره موجود هستند و اگر اتاق خواب شما کوچک باشد بهتر است از رنگ‌های روشن این مدل سرویس خواب برای اتاق استفاده کنید.

7-سرویس خواب چوبی و دکوراسیون اتاق خواب

همچنین سرویس خواب‌ چوبی بیشتر برای اتاق خواب‌های کوچک استفاده می‌شوند. زیرا طراحی آنها بسیار ظریف و ساده است و برای هر سلیقه‌ای مناسب است.

توجه داشته باشید که سرویس خواب اولین وسیله‌ای است که در فضای اتاق خواب به چشم می خورد بنابراین بهتر است. در انتخاب طرح و رنگ آن دقت لازم را داشته باشید تا بتوانید با انتخاب سرویس خوابی شیک و جذاب دکوراسیون اتاق خواب خود را زیبا و منحصر به فرد کنید. سرویس خواب چوبی در انواع مدل سرویس خواب سلطنتی و سرویس خواب اسپرت و مدرن وجود دارند که انتخاب هر کدام از این طرح ها به سبک دکوراسیون داخلی اتاق خواب شما بستگی دارد

8-ساختار چوب بکار  رفته در سرویس خواب مهم است

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *